Kryefaqja         Akomodimi         Ofertat

                        Foto - Album        Kontakt         


Prenotoni Online tani !

FormMail Demo

   Emri i plote:
  

   Numri juaj i telefonit:
  

   Numri i personave:
  

   Lloji i Akomodimit:
  

  
Data e Mberritjes:
  

   Data e Largimit:
  

  
Adresa juaj E-mail:
  

  
Specifikime:
 


  


Miresevini tek Rafaelo Hotel  

Panorama mahnitese te Detit Adriatik * Plazhi, Bari, Restoranti, Pub dhe shume ambjente te tjera argetuese per pushime fantastike dhe te  paharrueshme

Hoteli yne ofron nje komfort te stilit mesdhetar qe ndodhet vetem 10 minuta me makine nga qyteti shekullor i Lezhes dhe Keshtjellles se tij. Uji i ngrohte i detit dhe flladi i lehte e kthen vendodhjen e plazhit tone ne nje  ...

                                                                                                                        Lexoni me shume ...

Ofertat me e fundit !

Kemi menduar me te miren per vizitoret tane, keshtu ne vazhdojme te ofrojme cmimet me te leverdishme dhe sherbimin me cilesor qe njohim.

Gjate muajit te shtatorit , ne ofrojme oferten tone eksluzive si vijon: Pakete me pension te plote, Dhome me pamje nga deti, Pishine, Wi-Fi, Parking, etj...

Lexoni me shume ...  Apartamente ne shitje,
konstruktuar nga Kompania e Ndertimit "Rafaelo 2002"

Kemi ofruar dhe vazhdojme t'i ofrojme me krenari kostruktime cilesore dhe cmime te leverdishme cdo klienti qe ka guxuar te enderroje shtepine e tij, apartamentin, zyren, dyqanin, etj. dhe te shkoje pertej ...
                                                    Lexoni me shume ...


Kryefaqja  Akomodimi  |   Ofertat  Foto-Album  | Kontakt
© 3
  - Hotel Rafaelo - Adresa: Kompleksi "Rafaelo", 50 m nga hyrja kryesore, Shengjin, Lezhe, Albania,
Tel: +355 281 22500 / 22501   Cel: +355 672011033   e-mail: 
info@rafaelohotel.com